Urime ditelindjen nena ime


Urime për nënë time të mrekullueshme. “Gëzuar ditëlindjen, bir! Ne ju kemi parë juve duke u bërë një njeri mahnitës. Bëhet fjalë për Chris Brown. Nuk ka fjalë të mjaftueshme për të përshkruar gjithë falënderimin dhe dashurinë. U ngrita menjehere dhe hillova te shkruaja nje hartim te shkurter per ty nje djal special dhe shume i dashur. Të të them sa shumë të dua, edhe kjo është një gjë . “Mamaja ime, Shpresa, lule kamomil, prehëri i paqes, gjumi i qiellit. Here's a cake for a friend of mine 😊 May you live another 100 happy years. ----Urime ditelindja Zemer!----(Urim nga varri) Urime ditelindja zemer Nga varri te uroj Kam shum dhe mbi vehte S'mund te t'perqafoj! Edhe po te kisha mundesi Nuk do ta puthja ballin Buzet i kam te ngrira S'do ta shuaja mallin!! Edhe duart i kam te ngrira Nuk mund te t'ledhatoj Syt me jane shterr moti S'mund as te lotoj! Eh pra shpirti ime ‘Urime ditelindjen e shtrenjta ime. Urime ditëlindjen Liani im, jeta ime. 2016 р. Bledi Selita - Happy Birthday Zemra ime (Official Video HD). Modelja tregoi se sot feston ditëlindjen djali i tij Troi. Ju u bë nëna ime e . . “ “Gjëja më e bukur për çdo natë është të jesh me ty. Zemra ime rreh me krenari duke pare flamurin kuq e zi. 40 Engagement, 10 Likes, 0 Comments, 2490 Followers for VisArt pirografi - Get Instagram Profile Analytics on VisArt pirografi (@visart_pirografi) 29 бер. Ndër mesazhet e shumta që ai ka marrë, ka rënë në sy ai i djalit . . Urime dhe me Fat Ditelindjen ! Ti je duke e festuar ditelindjen tende, mirpo une dhe shume te tjere jane duke festuar diten kur ti erdhe ne kete Bote dhe e bere Boten tone me te mire, ti e bere nje bote me te lumtur per ne. Edhe sot ne 81-vjetorin tend, serish te gjeta duke punuar si gjithmone ne kopeshtin qe te mban gjalle dhe te re, ne kopeshtin qe te perterin shpirtin. ! Te dua oj nene,gjithnje te mendoj Te uroj ditelindjen dhe shume shendet “Mamaja ime, Shpresa ime, lule kamomil, prehëri i paqes, gjumi i qiellit. jeta jote të jete e shendritcme si Ylli dhe e bukur si Trendafili "URIME DITELINDJEN ´´ Relates Post : Urime Per Ditelindjen E Nenes. Nuk ka dashni në botë që ma e madhe mund të jetë. Për nënën time, vajza është më e dashura, një pjesë e saj vetë. Per ty sot eshte nje dite shume e veçante andaj se bashku me . 'Gëzuar ditëlindjen njerka ime e mrekullueshme' E Enjte 27 Prill 2017, 08:49 TiranaPost Jo më larg se para dy ditësh në mediat e gjithë botës qarkulloi një lajm se Ivanka dhe Melania kishin pasur tensione me njëra-tjetrën, për shkak se vajza e presidentit të SHBA-ve, shpesh shoqëronte të atin në takime duke zënë vendin e . Vogelushja imeprincesha ime e bukur gezuar ditelindjen edhe 1vite te tjera plot lumturi kalofsh pran personave qe me shum do, zoti ndricoft . Vali su bellezza trattamenti per viso belli. Me këtë rast, nëna e tre fëmijëve pranoi urime e dedikime të shumta nga miqtë e të afërmit e saj. Ja Nje torte per nje mikeshen time 😊. 05. Nene e dashur, fjalet jane te paketa qe te pershkruaj gjithe ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Nene e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten tende, pasi qe je njeri nder personat qe e merito, dhe kete e . “Nëna kamomili…Gëzuar ditëlindjen. Dhe Leonora ka zgjedhur fjalët më të bukura për t'i uruar asaj ditëlindjen. Instagram post added by artbyfjolla Urime Ditelindjen Nena ime ⚘❤ Portret i realizuar ne vitin 2017 #artbyfjolla #mombirthday #mother #motherportrait . Shembujt përfshijnë idetë e mëposhtme: *** E dashura ime, e dashur, vajza më e mirë në botë. ” ishte përshkrimi I imazhit në të cilën të dy po duken të lumtur dhe shumë të dashurua Reperi nga Prishtina Lyrical Son, ka shfrytëzuar rrjetin Instagram që t’i urojë ditëlindjen personit që e solli në jetë. . . Te gjitha urimet qe i deshiron ti per mua, une lutme edhe ti ti kesh 100 her ma shume ??. Please try again later. “Gezuar Ditelindjen, Jeta e mamit! Mu befsh MBRET, dhe JETA JOTE qofte e mbushur, … Continue reading ‘Zoti te bekofte biri im’ – urimi më i . 05/05/2021, 11:22. Bledi S - Gezuar Nena Ime (Official Lyrics HD Video) Dhe të gjithë ju thonë "Urime ditëlindjen". Vitet kalojn mirpo ti mbetesh personi me i dashur ne jeten time, andaj sot . Bukuroshja e ekranit të Top Channel feston sot ditëlindjen. Që në daljen e parë ai u bë i preferuari i publikut, përcjell ORAinfo. Ky çmim i takon fillimisht shtëpisë sime – Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës, bashkë me 6 institutet rajonale, ku për gati 4 muaj me rradhë gumëzhijnë njerëz pa u ndalur asnjë ditë. “ “Gjëja më e bukur për çdo natë është të jesh me ty. Ese dhe hartim në gjuhën shqipe dhe angleze rapitful. E mbyllur në shtëpi në mes të Kukësit, Fjolla nuk i harron miqtë/ Uron për ditëlindjen analistin që u zu keq me Ramën: Urime o zemra ime… e quajti: Analfabet me dorëza të zeza Në një postim në instatsory, Morina ka uruar Gjinovcin, duke i uruar dhe 100 të tjera. Ai ka postuar një fotografi të fëmijërisë së tij në përqafimin e nënës, në llogarinë e tij në Instagram, duke shkruar: “Të dua nënë. Urime Per Ditelindje burrit tim te dashur, Kam nderin të kujtoj se ti je njeriu me inteligjent, i durueshem, dhe baba i zoti! Unë te jam mirënjohëse që të kam pjese në jetën time! Faleminderit qe mi ke plotesuar te gjitha deshirat dhe me ke mbajtur si nje princeshe! Gezuar Ditelindjen! Artist: Bledi S - Gezuar nena imeMusic: Isai NajesLyrics: Bledi SPublisher: Almus MusicAll rights are reserved © Bledi S & ℗ Almus MusicFollow us:Almus Music. Un post condiviso da BLERO (@bleromuharremi) in data: Apr 6, 2019 at 4:39 PDT Në foto, vërehet se para nënës së saj është një ëmbëlsirë me mbishkrimin ‘Urime mami’ që nënkupton se nëna e saj feston ditëlindjen, shkruan lajmi. #LoveUMami ️. Emri yt me te cilin shume sfida prita e çdo gje korrekt e bera. “Nëna kamomili…Gëzuar ditëlindjen. Gezuar 2015: Vellezrit Mziu - Urime . Urime pervjetorin Gjyshja ime Ju uroj lumturi dhe fat, Dhe përqafo dhe puth. Gezuar ditelindjen nena ime e dashur, personi me i shtrejt ne jeten time. Gëzuar! Ne të duam shumë” janë fjalët e këngëtares lënë fotos. Gëzuar ditëlindjen nëna ime e dashur. Shume Urime Ditelindjen dhe se bashku te festojm te gjitha ditelindjet. Edhe një vit për të qenë e mahnitshme. Nënë Shume Urime per Ty. Këngëtari është përdorues i madh i këtij rrjeti social, ai edhe dashurinë që e ka […] Urime Per Ditelindjen Edhe 100, Gjirokastër, Albania. Urime ditelindjen e shtrenjta ime nene! Jetofsh edhe 100 vite te lumtura sebashku me ne. butrint rashiti ti ke mbet ne zemren time · asxlilabeats remix · urime ditelindjen nena ime . Ju uroj jetë të gjatë! Pershendetje nena desha te ju kerkoj diqka prej juve nese dini ndonje urim per vjehrren sepse neser e ka ditlindjen dhe kam deshir te ja uroj por nuk kam asnje ide . Ju uroj një natë shumë të mirë. E nëdrsa urimet e para mbërritën për Marinën që në mesnatën e ditës së sotme, ata që u kujdesën të parët për të bërë urimet e tyre në rrjetet sociale, sigurisht që ishin njerëzit e saj më të dashur. Nena ime e dashur!!. urime ditelindjen vajza ime. Nese e gezosh ti, Gezova edhe u. Urime ditëlindjesh për Mamin ose Nënën në gjuhën Shqipe të gatshme! Gezuar ditëlindjen mami im! 1. Seleccionar página. “Urime ditelindjen gruaja ime e dashur, nena e femijeve te mi , ti me ben krenar ne qdo aspekt te jetes, te jete kjo dite e veçant per ty, tu plotesofshin te gjitha deshirat e jetes, te uroj nga zemra ime urime ditelindjen i befsh edhe 100 te tjera. Nënë Shume Urime per Ty. org/ . Shumë urime ditëlindjen NËNA jonë e dashur. “Urime ditëlindja mikesha ime më e… Bëhet fjalë për nënën e tij, së cilës këngëtari ia ka bërë një dedikim mjaft emocionues në rrjetet sociale. nënë, të detyrohem për gjithcka. net. Ai mori urime të shumta për … Urime Ditlindjen Nan”, ka shkruar Meda pranë postimit derisa mori edhe komente të shumta nga miqtë dhe koleget të cilët e uruan për ditëlindjen e nënës së tij. Je gjëja më e shtrenjtë që kam dhe të dua shumë, je jeta ime e mungesa jote . Gezuar ditelindjen oj nena ime e e stermunduar ! Gezuar Ditelindjen Shqiperia ime ! “Urime nena ime me e shtrejta ne bote ditelindjen, te uroj nga zemra shendet dhe jete te gjate. Uroj qe jeta e tij te jete e mbushur me te mirat e te gjithe botes. 2019 р. 18 marsi solli në jetë këtë uraganin tim që është furtunë, dashuri, emocion, zhurmë, zgjim. Urime ditëlindjen e shtrenjta ime nënë! Jetofsh edhe 100 vite të lumtura sëbashku me ne. 0. Të kesh shëndet, fat dhe lumturinë e kësaj bote”, ka shkruar Vesa, krahas fotot ku shfaqet me djalin e saj, të dy tepër të lumtur. Emri: alban hoxhaj Email: alban. urime-ditelindjen-nena-ime. Ajo është nëna e saj. Por, se ç’ndjej një ngrohtësi më të madh, kur i shoh të pinë kafe bashkë, në një lokal, në një tavolinë. html. Urime të bukura për një grua në ditëlindjen e saj në prozë . Po kërkoni diçka vërtet të ëmbël? Nuk është që ka ekspozuar aq shumë familjaret e tij nëpër rrjete sociale, mirëpo vijnë moment dhe emocione të veçanta që të shtyjnë t’i ndash me të tjerët. tema vendlindja ime jrlor esy es. Thjesht je fryma ime! Kështuqe falenderoj shumë zotin qe kam nje Nënë si ti dhe ishallah te behesh dhe 100 tjera dhe allahu te rujte🙏 ️ ️”. urime-ditelindjen-zemra- ime. Our community is built on the belief that poetry is a powerful form of creative self . 0:59 · Gezuar ditelindjen ! Snapchat ku duken disa zbukurime dhe gjithashtu ka shkruar: “'Gëzuar ditëlindjen nga zemra dhe Të dua Londush! Më kë bërë njeriun më të. Gezuar ditelindjen Nena ime ! :) Gezuar ditelindjen Nena ime ! :). Urime ditlindjen nena ime cdo e mire qofte me ty. . Gezuar festen Nena ime e mrekullueshme,a paharitshme,nena me e mire ne bote. Nje dashuri qe askushse se ndalon. Nena ime, dashuria ime , Mbreteresha ime! Ti qe vajin e kthen ne buzeqeshje , ti qe naten e ben dite … Ti drita e syve te mi , udherrefyesi im ! Urime ditelindja , pac jete te gjate e te lumtur se bashku me ne ! Te dua pa kufi ma e vlefshmja ime??? A photo posted by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on Nov 8, 2015 at 2:31am PST Gezuar ditelindjen; Mbesa ime e dashur, dielli im i artë, në ditëlindjen tuaj dua t’ju uroj aq shumë … Uroj që të gjeni miq të vërtetë, të takoni njerëz më të mirë në jetën tuaj, të jeni gjithmonë të shëndetshëm, të bukur dhe të lumtur. Edhe 100 vite lumtura. 8 трав. Gezuar nena ime ti . Jam e përkushtuar në edukimin dhe mësimdhënien sa më cilësore tek nxënësit, shprehet mësuesja Belgize Hyseni-Kryeziu. 3:00 am Urime 87 Shikimet. ”, shkroi ai në mbishkrimin e fotografisë. { {/items}} Urime Per Ditelindje burrit tim te dashur, Kam nderin të kujtoj se ti je njeriu me inteligjent, i durueshem, dhe baba i zoti! Unë te jam mirënjohëse që të kam pjese në jetën time! Dua te flas per ty o baba , por fjale nuk po di te nxjerr nga goja . neuronworkspace. Album. Bledi S - Gezuar nena ime (Official Lyrics Video). Argëtoni të dashurit e mi. Post navigation Basha bën deklaratën e fortë, zbulohet çfarë do të ndodhë në 25 Prill Gezuar ditelindjen Gëzuar ditëlindjen, pako gëzimi im, ti më bën shumë të lumtur dhe unë të dua aq shumë. Kur qesh me ty zemra me ringjallet. Urime 60 vjetorin e bukura mam”, ka shkruar Besi si rrallëherë në foton ku ka përqafuar të ëmën. Shume urime! Shume kilometra na ndajne, por dashuria ime per ty kalon cdo limit Shume urime yll! “Urime ditëlindjen nëna ime e bukur. Ne te keq dhe ne te mire, gjuha gjithmone tek ti shkon. Edhe Xhensila ka zgjedhur të ndajë një moment me gjyshen e Ajkës, të cilën e thërret nëna kamomili. Te dua shume ♥ ღ Urime te ndrryshme per -Ditelindje- ღ ''. Urime, njeri fisnik! – Kjo dyshja e miqve të mi Kujtim Buza dhe Bujar Himçi, më ngjallin respekt që vjen nga vite e vite, nga intervistat që kam realizuar dhe artikujt e shkruar. :-P. . 27 груд. Urime ditelindje! Ju uroj sinqerisht. Një të tillë ia bëri edhe këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, ndërsa përzgjodhi disa imazhe të së ëmës dhe familjes që kanë realizuar ndër vitesh. Lëreni shëndetin të mos dështojë, “Urime ditelindjen gruaja ime e dashur, nena e femijeve te mi , ti me ben krenar ne qdo aspekt te jetes, te jete kjo dite e veçant per ty, tu plotesofshin te gjitha deshirat e jetes, te uroj nga zemra ime urime ditelindjen i befsh edhe 100 te tjera. Aktori Blerim Destani sot ka shfrytëzuar rastin të ndajë me fansat e tij të shumtë një ditë shumë të veçantë për të. të lumtur e të gëzuar pranë gocës sonë të mrekullueshme, je nëna më e mirë në  . Do te behet Shqiperia or Babe , do te behet ! Per te do te luftoj une, e bashke me mua edhe milione te tjere. Shume Urime Ditelindjen dhe se bashku te festojm te gjitha ditelindjet. Natën e mirë dashuria ime!” “Çdo natë bëhet e veçantë për mua sepse ti natën je me mua pas një dite të gjatë dhe stresuese. Video gezuar ditelindjen bija ime - Nghe nhạc remix, nhạc cover hay hất - Nghe Nhạc Hay là nơi chia sẽ những video nhạc Remix, nhạc cover hay nhất, các . A mjafton fjala urime që ta shprehi atë që kam në zemër. hoxhaj@live. Dhe askush se shkatrron. Nipi im te uron tezja nje jete shume te lumtur dhe i jetofsh 100 . Uroj ce merzia ne jeten e tij te jet sa me e paket. be/081qn1cEImQJu lutem like dhe koment edhe share, ju faliminderit #urime #ditelindjen #NENA #ime . net. Të gjithë përreth jush ju përgëzojnë për këtë ditë. ” Po ashtu, edhe Xhensila ndau një foto ku shihet duke përqafuar vjehrrën dhe të dyja duken shumë të lumtura. Xhesika Berberi dhe Adrola Dushi nuk janë dukur kurrë kaq amerikane. Ka dy fëmijë të mrekullueshëm. Urime pervjetorin Gjyshja ime Ju uroj lumturi dhe fat, Dhe përqafo dhe puth. 20 July 2015 ·. Kur flas me personat qe njohim gjithe me thone je si NENA. . Ndryshe kohët e fundit ka pasur zëra se ai dhe Loredana i kanë acaruar raportet, e dyshimet u shtuan kur ai nuk e uroi publikisht me rastin e ditëlindjes. Ti ke qene atu pa  . Emri me i shtrejt qe eshte ne jeten time. “Mamaja ime, Shpresa ime, lule kamomil . biz/ . Urimi i veçantë i Agron Llakajt për ditëlindjen e së . Por ka një vend bosh në zemrën e saj. Urime të shkurtra për ditëlindjen e vëllait të tij në ajetet për sms Ju uroj, vëlla, prosperitet, prosperitet, dëshpërim i dëshpërimit, të ardhura të rritjes! Vëllai im është shoku im më i mirë, vëllai është mbështetja ime, Le të mbaj ëndrrën time të çmuar! Nene e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten tende, pasi qe je njeri nder personat qe e merito, dhe kete e them nga thellsia e zemres! Shume Urime per Ty dhe Shume Faleminderit per te gjitha qe ke bere per mua! Te Dua Shume NENA IME! “Mamaja ime, Shpresa ime, lule kamomil, prehëri i paqes, gjumi i qiellit. . Andaj Faleminderit qe ti egziston dhe SHUME URIME PER TY. Urime ditelindjen mami. “Nane, nuk mjaftojne ore, dite, muaj, vite dhe as krejt jeta ime ,per te te falenderuar per gjithcka qe ke bere per mua. Unë gjithashtu dua t'ju uroj kështu, Kështu që ti, nëna ime, ishe e re. “Urime ditëlindjen nëna ime të uroj jetë të gjatë dhe të lumtur pranë neve, të duam”, ka qenë urimi i Medës për ditëlindjen nënës së tij. Screenshot_7-21 · Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton . urime ditëlindjesh për mamin ose nënën në gjuhën shqipe të gatshme! gezuar ditëlindjen mami im! 1. ” ishte përshkrimi I imazhit në të cilën të dy po duken të lumtur dhe shumë të . Viti i ardhshëm le të vazhdojë të tejkalojë pritjet tuaja! “. VENDLINDJA IME ESE Folkdance Ca. “E shtrenjta ime…gëzuar ditëlindjen! Të të them që je mami më e mira në botë, nuk do të bënte aspak çudi sepse cilado nënë e tillë është për fëmijën e saj. Gezuar ditelindjen motrushja ime Lirie Musica Movil. Te dua pafund! A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on Nov 9, 2017 at 3:49pm PST Sot ka festë në shtëpinë e Adrola Dushit. “Nane, nuk mjaftojne ore, dite, muaj, vite dhe as krejt jeta ime ,per te te falenderuar per gjithcka qe ke bere per mua. Shyhrete Behluli - nanes. Faleminderit Evropë! Urime Ditëlindjen e 70-të! Falënderoj të gjithë njerëzit për mbështetjen në kohë pandemie. Bledi Selita - Urime ditelindjen . A post shared by Korab Jetishi (@korabjetishi) on Apr 24, 2020 at 4:07am PDT Urime gjithë familjes Gezuar Ditelindjen! Autorja Elena Kosovets *** Gëzuar ditëlindjen varg për gjyshen. Se fundi ajo ka publikuar një video me nënën e saj duke e përqafuar me mbishkrimin: “Urime ditëlindja jeta ime”. 24 Mar 2017. 2018 р. Urime Per Ditlindje Urime ditelindja NENA ime. “Nena ime, dashuria ime , Mbreteresha ime! Ti qe. #Gezuar #Ditelindjen #motra ime #Nena #Gjyshja ime sdo te harrojme asnjiher. ❤️. “e shtrenjta ime…gëzuar ditëlindjen! të të them që je mami më e mira në botë, nuk do të bënte aspak çudi sepse cilado nënë e tillë është për fëmijën e saj. Vera, ishte dhe vazhdon akoma të jetë inspirimi i saj dhe këtë ia ka ri-përsëritur edhe vetë Rita në urimin… ‘Je akoma vogëlushja ime’, Dukagjin Lipa ndan fotot kur Dua ishte foshnje, prek me urimin për 25 vjetorin e lindjes së këngëtares Showbiz Ai që na preku me urimin e tij ishte babai i Duas i cili përpos urimit ndau dhe disa foto shumë të bukura kur këngëtarja ka qënë bebe. Urime ditlindja nana ime e dashtun ️. Te dua pafund!”, kishte shkruar Geti. Ai përmes një imazhi ku … Continue reading Njihuni me nënën e Blerim Destanit, ajo sot . Te dua pafund ? . Për dhimbjen ma të vogël emrin tënd e thirri. Urime 60 vjetorin e bukura mam. Urime per ditlindje. Oops! Something went wrong. Gezuar Ditelindjen Shqiperia ime e dashur ! Gezuar Festen Me te madhe Shqiptare Dita e Pavarsisë Urime Festen Gjith Shqiptarve Kudo qe jane edhe Uroj qe Sa me shpejt te jemi Gjitha Trojet Shqiptare Te bashkuara ne nje Emer e ne Nje Shtet Un jam Afrim Emini e Vij nga Lugina e Presheves nga nje Lugine po thuaj se e harruar nga vllezerit tane . pin. Sep 27, 2017 · Urime ditelindjen zemra ime ,cdo e mir te prift ne jete,do te dua sa te jete jeta . qe na ben cdo sekond te jetes te lumtur e te bekuar qe te kemi! Ardit Gjebrea feston ditëlindjen, i biri i bën urimin special. Gezuar Ditelindjen! Une nje student i vuajtur e i lodhur te kerkoj falje qe ti e feston ditelindjen e te nderojne sa per sy e faqje politikane tradhetare. My angel turned 3 today 🎉🎊🎈 Urime ditelindjen Liani im, jeta ime ️ Falemderit Zot per kete mrekulli qe me ke fal ️Jam nena me e lumtur ne bote! Te kesh shnet fat e lumturine e kesaj bote gjithmone! Urime Per Ditelindjen Edhe 100. Cila është tezja dhe cila mbesa? Rita Ora ka një motër binjake. Angela dhe Savulescu ndryshe u martuan në dhjetor të vitit 2017 në një ceremoni private në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Se edhe kur ti te largohesh une gjithmone. Unë dua duar të buta Asnjëherë i lodhur Kështu që ne nuk e dimë ndarjen, Kështu që të jemi gjithmonë bashkë. Të të them sa shumë të dua, edhe kjo është një gjë shumë normale, çdo fëmijë e do nënën e tij . Ju uroj një natë shumë të mirë. “Urime ditlindjen nana ime te uroj jet te gjat dhe te lumtur pran neve ️🎂Te duam ️”, u shpreh ai. Urime 60 vjetorin e bukura mam. Por edhe ty të jap lajme kur jam më se miri. Bledi S - Gezuar nena ime (Official Lyrics Video) . Nuk ekziston fjalë në botë që e ndërroj veç me një emër. . 2021Urime ditelindjen mamiComments: Shpresoj qe te . Dashuria per vellain. November 13, 2018 . Urime per Ditelindje per Mamin. Nane, nuk mjaftojne ore, dite, muaj, vite dhe as krejt jeta ime ,per te te falenderuar per gjithcka qe ke bere per mua. E mban mendjen vetëm te djali i saj Rudini. E pëlqej Komento Ndaj. Sot feston ditëlindjen nëna e një këngëtari të njohur. Trendafil i celur, 1000 urime per gjithe jeten! Per ditelindjen tende desha te te. 2021 р. ti vazhdon na ben krenar cdo sekond te jetes me karakterin tend luftarak,kujdesin e respektin ndaj nesh dhe shokeve tu ,e me shakat e tua ,e talentin qe ke . pin. 13 трав. . Nëse ty nuk të kam kjo botë çfarë vlere mund të ketë. AsxLiLabeats x Butrint Rashiti - Urime Ditelindjen ! . 2021 р. 20 korrik 2015 ·. Të gjitha urimet që i dëshiron ti për mua, unë lutem edhe ti t’i kesh 100 herë më shumë”, ka shkruar Blero, teksa ka publikuar një fotografi me nënën e tij në Instagram. Kjo sepse nëna e këngëtares sot po feston ditëlindjen, ndërsa që nuk ka munguar edhe urimi i Kidës përmes rrjeteve sociale. 5,737 likes · 14 talking about this · 87 were here. Ndryshe, nëna e këngëtarit ka marrë edhe një urim nga Luljeta bashkëshortja e Medës e cila e quajti si vjehrrën më të mirë. Urime 60 vjetorin e bukura mam”, ka shkruar Besi si rrallëherë në foton ku ka përqafuar të ëmën. . Share on Facebook Share on Twitter previous article Për “nëna kamomilin”, ky është urimi që vjen nga Besi dhe Xhensila. 7 Shares. Jam e bekuar që të kam ty në jetë, shoqja ime më e mirë, gruaja prej të cilës unë mësova shumë. “I dashur bir, sot është dita jote e madhe! Ndihem kaq e bekuar dhe me fat që të kam si fëmijën tim. Natën e mirë dashuria ime. “Shumë urime ditëlindjen jeta ime, jam më e lumtura në botë që kam një nënë si ti, të dua shumë”, ia uron kështu Kida ditëlindjes së ëmës, të cilën e shoqëron me foton e saj. Përndryshe, Melihate Zeqiri – nëna e Dafinës sot më 28 nëntor feston ditëlindjen e saj. Urime ditëlindjen e shtrenjta ime nënë! 7 years ago. 05/05/2021. Dhe ejani në gjyshen tuaj më shpesh! Urime! Mbesa ime e dashur! Urime ditelindjen me e shtrenjta ime nene. 2014 р. ! Te duaaa … . ese dhe hartime të ndryshme shqip dhe angl scoop it. ‘Urime ditëlindjen nana ime të uri jetë të gjatë dhe të lumtur pranë neve, të duam’, ka shkruar Meda në imazhin e postua. Autor: Këngëtarja Fjolla Morina ka postuar disa fotografi nga festa e vajzës së saj për ditëlindjen e katërt. Përkrah fotografisë së postuar ai ka shkruar: “Urime 60 vjetorin Nëna ime Zemra ime TI”. Reperi i njohur Getoar Selimi duket se nuk mund të kursehet në fjalë të ëmbla teksa shprehet për personin që i dha jetën. Motra e Bes Kallakut feston ditëlindjen, aktori dhe kunata kanë. Kur grindem me ty zemra me ndahet. Është mirë me shëndet dhe vazhdon të kujdeset me shumë përkushtim për oborrin dhe lulet e shumta. ღ Urime te ndrryshme per -Ditelindje- ღ ''. MIRSE VINI DJEME E VAJZA SHQIPTAE MBAR BOTES. Download Bledi Sejdiu Urime Ditlindjen play in 3GP MP4 FLV MP3 available in . motra ime ka. E thotë shpesh dhe me mburrje se, i kam 63 pasardhës. Thotë që nuk do asgjë vetëm ta shohë mirë djalin e saj. Ajo është mikja ime më e mirë dhe inspirimi im më i madh në jetë. Sapo fb pashe ne qoshe te deskopit qe nje kusherinjte me te mire kishte sot ditelindjen. Urime gjithë familjes Gezuar Ditelindjen! Autorja Elena Kosovets *** Gëzuar ditëlindjen varg për gjyshen. Ajo sot feston ditëlindjen dhe të dy fëmijët si Albani […] El blog. “ Urime ditelindjen zemra ime, paq shendet dhe lumturi gjithe jeten, . “Ditëlindja jote është dita më e lumtur e jetës sime. “Nane, nuk mjaftojnë orë, ditë, muaj, vite dhe as krejt jeta ime, për të të falenderuar për gjithçka që ke bërë për mua. O engjull! marrim fryme me lire, Oh , Nene ! kur zemra ren. 7 years ago. Ndërsa nuk kanë munguar urimet e shumta pranë postimit, ndër ta edhe emra të njohur të estradës. ” “Qielli mund të ketë kaq shumë yje, por bota ime të ka vetëm ty. Të dua pafund!”- ka shkruar Geti. 11 korrik 2013 ·. “Urime ditëlindja nëna ime e dashur. Urime per ditelindje per baba [email protected] Deri më tani ai i ka kushtuar dedikime të bukura dhe publike bashkëshortes së tij Marina Vjollca. #urime #ditelindjen #nena # 9 трав. Urimi im eshte qe ne ditelindjen te jesh e lumtur dhe gjithmone te jesh e lumtur dhe shendosh. Do te te kujtoj dhe asnjehere do te te harroj. Ndryshe, komentet e shumta mori postimi i protagonistit të programit teksa mori urime të shumta për ditëlindjen e nënës së tij. Ka pësuar edhe një vdekje klinike. Urime per Ditelindje. ”, shkroi këngëtarja. Natën e mirë dashuria ime. 2021 р. Urimi i veçantë i Agron Llakajt për ditëlindjen e së bijës: Urime. Urim per ditelindjen e 25 May 06, 2014 · O Daja Im i dashur Urime . “Urime ditëlindjen mbretëresha ime, nëna ime”, ka shkruar Mozzik pranë fotos. urime ditelindjen NENA imehttps://youtu. pin. urime ditelindje per kunaten. g20-publications. Të dua pafund”, shkruan Getoari. ” ishte përshkrimi I imazhit në të cilën të dy po duken të lumtur dhe shumë të dashurua Nëna e Medës, sot feston ditëlindjen. Ai se fundmi ka […] 'Gëzuar ditëlindjen njerka ime e mrekullueshme' E Enjte 27 Prill 2017, 08:49 TiranaPost Jo më larg se para dy ditësh në mediat e gjithë botës qarkulloi një lajm se Ivanka dhe Melania kishin pasur tensione me njëra-tjetrën, për shkak se vajza e presidentit të SHBA-ve, shpesh shoqëronte të atin në takime duke zënë vendin e . Lloji: Poezi personale. Gezuar Ditlindjen zemra ime . Uroj qe jeta e tij te jete perkrah familjes dhe dy prinderve me te mrekullushem te tij. 01. Ndonëse të gjithë ndjekësit e kanë lidhur figurën e Besit vetëm me Ijen, ky i fundit nuk ka kursyer urimet plot dashuri edhe për mamanë e tij që rrallë e shfaq në rrjetet sociale. Shume Urime per TY. Kështu që unë vetëm do të them, jam me fat që e kam dhe sa krenare jam me personin që ajo është. urime ditlindja nena ime rash pk me pushu pash nje enderr duke . 20 квіт. Motra ime te dedikoj urimet me te perzemerta per djalin tend dhe nipin tim. Urime per ditelindje per baba Ajo është motra e një këngëtare me emër në muzikën shqiptare si dhe nëna e dy fëmijëve shumë të talentuar këngëtarë, por famën më të madhe Angtigone Ramosaj e ka marrë së fundmi, pasi i biri Albani i kushtoi çmimin më të rëndësishëm të karrierës. Mos ndrysho asnjehere. TE NDRYSHME (Video) Qenka djalë flori, dhuratën që i ka bërë Mevlani nënën do e donte çdo nënë shqiptare: Të ruaj Zoti o nëna ime Urime per ditelindje per baba “Urime ditëlindjen bota ime 🌍🎉🎉🎉 Gezuar jeta ime @lianxhari ! Sa shpejt shkuan 5 vjet ️😭. 2021 р. 19 бер. Gezuar ditelindjen oj nena ime e e stermunduar! Gezuar . Per ditelindjen tende desha te te dhuroja dicka te vecante, . Kështu që unë vetëm do të them, jam me fat që e kam dhe sa krenare jam me personin që ajo është. 405 Views. Angela Martini ka surprizuar sot vjehrrën me një urim publik Nëna e Dragosit feston sot ditëlindjen dhe Angela zgjodhi ti tregojë se është me fat që e ka përmes një postimi në Instagram“Urime ditëlindjen vjehrra ime e mrekull gezuar ditelindjen tezja ime. Prandaj, urimet për një vajzë të rritur mund të jenë shumë të ndryshme, të mbushura me emocione dhe kuptim. Moderatori i njohur i emisionit “E Diela Shqiptare”, Ardit Gjebrea feston sot 58-vjetorin e tij të lindjes, ku nuk kanë munguar urime të shumta nga miqtë dhe fansat e tij. Nene e dashur, Urime 8 marsi, E gezosh me harmoni dhe dashuri. Urime ditelindjen e shtrenjta ime nene! Jetofsh edhe 100 vite te lumtura sebashku me ne. “Urime ditëlindjen për nënë time të bukur e të ëmbël. “Urime ditëlindjen mami! Shoqja ime më e mirë, inspirimi im, ëngjëlli im mbrojtës! Jam shumë krenare për ty dhe shumë e lumtur që të kam në jetën tim. ”, shkroi këngëtarja. ” “Qielli mund të ketë kaq shumë yje, por bota ime të ka vetëm ty. Nuk ka fjalë që mund ta shprehin vlerësimin dhe dashurinë. Urime ditëlindjen”. January 13, 2018 ·. Urime ditëlindjen e shtrenjta ime nënë. “Urime ditelindjen gruaja ime e dashur, nena e femijeve te mi , ti me ben krenar ne qdo aspekt te jetes, te jete kjo dite e veçant per ty, tu plotesofshin te gjitha deshirat e jetes, te uroj nga zemra ime urime ditelindjen i befsh edhe 100 te tjera. Lloji: Analize letrare. . urim ditelindje per mesuesen “Mamaja ime, Shpresa ime, lule kamomil, prehëri i paqes, gjumi i qiellit. . Faleminderit zot për këtë mrekulli që më ke fal. Kështu është në fakt edhe reperi i njohur Getoari, i cili në ditëlindjen e nënës së tij, i ka bërë një dedikim aq të bukur . A post shared . 17. Na mungone! #Happy… http://instagram. Ajo, për kënaqësinë e ne të gjithëve, po mbahet mirë dhe vazhdon të jetë shumë aktive në qëndisje, në thurje me grep dhe sidomos në mirëmbajtjen dhe kultivimin e kopshtoborrit. Nëna ime, Timë Shatri, e gjinisë Kabashi, këtë muaj i mbush 100 vjet. Urime për ditëlindjen tuaj, im i dashur! Në këtë ditë të bukur unë dua t'ju uroj gëzimet e mëdha dhe të vogla femërore: lule, rrëfime të tenderit, surpriza të këndshme, mbrëmje romantike dhe ditë të lumtura. Te kjo foto ke dale si per hedhje çekiçi. "Motra ime që në moshën 19 vjeçare pasi humbi djalin e saj ka pësuar një gjendje të rëndë. #11. 1,1 mijë1,1 mijë. com/p/nvPjmyTZ2V/. . Ne kopeshtin ku sa here vijme na mbush me domate, patate, qepe! Urime 18-vjecarja ime. Sot , zonja Florije nëna e Getit feston ditëlindjen dhe reperi ka zgjedhur ta u Së bashku më të lindi dhe lulja ime Oriola Marashi. 2017 р. UROJ FATE MBARSI KUDO LIKE SHAR “Nanë, nuk mjaftojne orë, ditë, muaj, vite dhe as krejt jeta ime ,për të të falenderuar për gjithçka që ke bërë për mua. GEZUAR DITELINDJEN - SHUME URIME PER TY - HAPPY BIRTHDAY SONG by Perralla Shqip . Jetofsh edhe 100 vite të lumtura së bashku me ne. “Nënë nuk mjaftojnë orë, ditë, muaj, vite dhe as krejt jeta ime për të t falenderuar për gjithçka që ke bërë për mua. . Unë dua duar të buta Asnjëherë i lodhur Kështu që ne nuk e dimë ndarjen, Kështu që të jemi gjithmonë bashkë. “Asnjë fjalë nuk mund ta përshkruajë atë. Bëhet fjalë për nënën e tij, së cilës këngëtari ia ka bërë një dedikim mjaft emocionues në rrjetet sociale. Ky flamur percon lumturi pertej cdo kufiri. Kësaj fotoje, Kida ia ka lënë edhe një tjetër shkrim urues, duke zgjedhur fjalët më të mira për të ëmën. Urime ditëlindjen nëna ime e mrekullueshme! Ajo është shoqja ime më e mirë dhe inspirimi më i madh në jetën time. . Të dua pafund”,– ka shkruar Geti. Dua qe me kete urim te plotesohen te . Urime ditëlindjen e shtrenjta ime nënë! Jetofsh edhe 100 vite të lumtura së bashku me ne. Gezuar ditelindjen zemra ime. Kësaj fotoje, Kida ia ka lënë edhe një tjetër shkrim urues, duke zgjedhur fjalët më të mira për të ëmën. Gëzuar ditëlindjet urime për vjehrrën. Gëzuar ditëlindjen!”. Translated. 3838. Natën e mirë dashuria ime!” “Çdo natë bëhet e veçantë për mua sepse ti natën je me mua pas një dite të gjatë dhe stresuese. Jetofsh edhe 100 vite se bashku me ne. Qofsh me mua. Bukuroshja është një nga këngëtaret më të njohura në tregun shqiptar dhe duke qenë se është në një moshë të re, na lejohet të themi . Shumë vite, shëndet, lumturi, Lëreni motin e keq të ju anashkalojë. Urime të shkurtra për ditëlindjen e vëllait të tij në ajetet për sms Ju uroj, vëlla, prosperitet, prosperitet, dëshpërim i dëshpërimit, të ardhura të rritjes! Vëllai im është shoku im më i mirë, vëllai është mbështetja ime, Le të mbaj ëndrrën time të çmuar! Urime 8 marsi poezi Urime cdo nene n'planet, lumturi ,paqje dhe shendet! Ju jeni engjujt e vertete, qe na dhate drite dhe jete. Leta (@letaofficial): Urime ditelindjen mbretëresha nena ime dashur edhe shume tjera te lumtura se bashku me neve. Urime për nënë time të mrekullueshme. 26 komente 624 ndarje. Faleminderit që më mësove se forca, dashuria, falja, sakrifica, puna e madhe, dhe të ndihmoni të tjerët në çfarëdo mënyre që mundeni … është ajo se si duket bukuria e vërtetë. Të dashur miq, ju vë në dijeni se Nana ime, Timë Shatri e gjinisë Kabashi, sot mbushi 101 vjet. Pavarsi Mirse erdhe ne shtetin ton, Urime per shumë mote Se je shteti ma i ri ne botë,. Në foto, vërehet se para nënës së saj është një ëmbëlsirë me mbishkrimin ‘Urime mami’ që nënkupton se nëna e saj feston ditëlindjen, shkruan lajmi. Poezi dashurie sms urime per ditelindjen. Nene e dashur, fjalet jane te paketa qe te pershkruaj gjithe ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Nene e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten tende, pasi qe je njeri nder personat qe e merito, dhe kete e . Urime 60 vjetorin e bukura mam”, ka shkruar Besi si rrallëherë në foton ku ka përqafuar të ëmën. Viber icon. “Urime ditëlindja nëna ime e dashur. Natyrisht, ajo është gjithnjë në kontakt me fëmijët, me nipat, mbesat, stërnipat dhe stërmbesat e saj. Edhe Xhensila ka zgjedhur të ndajë një moment me gjyshen e Ajkës, të cilën e thërret nëna kamomili. Më ngre në qiell dhe më ul në tokë sa herë që i do kokrra e qejfit. Jam me fat që të kam”, ka shkruar modelja. Edhe Xhensila ka zgjedhur të ndajë një moment me gjyshen e Ajkës, të cilën e thërret nëna kamomili. 0. I ikën goja dhe syri. Suzana Mushkolaj, nëna e këngëtares shumë të dashur për publikun, . U befsh 100 vjec Edi. Urime ditelindjen me i miri im, asgje s’eshte me e rendesishme se shendeti dhe lumturia jote, prandaj te deshiroj me zemer shendet dhe qofsh i lumtur gjithmon me femijet , me Egzonen dhe ne . Kështu që dëshiroj vetëm të them, Jam shumë me FAT që e kam atë dhe shumë KRENARE me të! Të dua gjithmonë nënë GËZUAR ” ka qenë mbishkrimi . Adrola hyri në Instagram për të postuar një fotografi teksa e mbanë në krah djalin, dhe për t’i shkruar disa fjalë për të. “Dashuri e pafund . Në një postim në Instagram Kida ka uruar më të shtrenjtën e saj me fjalë të veçanta. Urime Ditelindje per Djalin. Nëna Fjolla ka shkruar disa fjalë prekëse duke kujtuar momentin kur e kishte marr në krah për herë ta Shume urime per Ty e dashur! E Urime Per Ditelindje burrit tim te dashur, Kam nderin të kujtoj se ti je njeriu me inteligjent, i durueshem, dhe baba i zoti! Unë te jam mirënjohëse që të kam pjese në jetën time! Unë te jam mirënjohëse që të kam pjese në jetën time! Join or Log Into Facebook Email or Phone. Angela ka publikuar një foto të vjehrrës në ‘Instagram’, krahas së cilës i ka uruar ditëlindjen. ” Po ashtu, edhe Xhensila ndau një foto ku shihet duke përqafuar vjehrrën dhe të dyja duken shumë të lumtura. . Mehdin Përgjegjaj është këngëtari tejet i njohur kosovar që për publikun u bë i njohur me emrin artistik, Meda. Kete dashuri me gjak e lot do ta mbroj. “E shtrenjta ime…gëzuar ditëlindjen! Të të them që je mami më e mira në botë, nuk do të bënte aspak çudi sepse cilado nënë e tillë është për fëmijën e saj. Nuk ka fjalë të mjaftueshme për të përshkruar gjithë falënderimin dhe dashurinë. 14 лист. 2021 Author: Category: Gezuar ditelindjen zemra ime. Gezuar nena ime mbreteresha ime nena esht ma e shtrejnta ne bot ❤ . Urime ditelindjen e shtrenjta ime nene! Jetofsh edhe 100 vite te lumtura sebashku me ne. Gëzuar ditëlindjet Binjakët! Gëzuar ditëlindjen Super Binjakëve! Keni një ditëlindje të shkëlqyeshme! Urime ditëlindje të bukura për motrat binjake. Te dua pafund!”, kishte shkruar Geti. 04. bledi s gezuar nena ime official lyrics video şarkılarını indir, bedava indir, ücretsiz indir, mobil indir. Edhe pse shumë fansa prisnin një koment nga ana e Ledjanës, deri tani kjo e . Urime ditelindjen gruaja ime e dashur, nena e femijeve te mi , ti me ben krenar ne qdo aspekt te jetes, te jete kjo dite e veçant per ty, tu plotesofshin te gjitha deshirat e jetes, te uroj nga zemra ime urime ditelindjen i befsh edhe 100 te tjera. 5 серп. urime. . Te dua pafundesisht zemra ime ️ ️ ️ ️ ️? A post shared by Merita Spahiu Muçiqi Official (@meritaspahiuu) on Aug 5, 2020 at 2:15am PDT Trendafil i celur, urime per gjithe jeten! Per ditelindjen tende desha te te dhuroja dicka te vecante, te kendshme, fantastike, por nuk mu duk e pershtacme te mbyllesha ne brenda nje pakoje dhurate. ----Urime ditelindja Zemer!----(Urim nga varri) Urime ditelindja zemer Nga varri te uroj Kam shum dhe mbi vehte S'mund te t'perqafoj! Edhe po te kisha mundesi Nuk do ta puthja ballin Buzet i kam te ngrira S'do ta shuaja mallin!! Edhe duart i kam te ngrira Nuk mund te t'ledhatoj Syt me jane shterr moti S'mund as te lotoj! Eh pra shpirti ime Urime një vajze të rritur nga mami. Jam nëna më e lumtur në botë. Sot feston ditelindjen por nuk dua te mburrem thjeshte . Lëreni shëndetin të mos dështojë, “Mamaja ime, Shpresa, lule kamomil, prehëri i paqes, gjumi i qiellit. Pavarsi. . Me rastin e ditelindjes deshiroj qe te dergoj urimet me te perzemerta, me deshire qe kjo dite e lumtur te jete per ty sot dhe ashtu lete vazhdoj gjat gjithe jetes tuaj lumturija dhe gezimi . Nëna e tij feston ditëlindjen! Futbollisti ka gjetur . . Nëna e këngëtares shqiptare me famë të madhe nëpër botë, Rita Orës, sot feston ditëlindjen. Qofsh e gëzuar gjithmonë bashkë me të gjithë ne! Të dua pa masë!!”-ka shkruar Argjentina bashkangjitur fotove me nënën e saj. “Ditëlindja jote është dita më e lumtur e jetës sime. Por, urimi më i veçantë padyshim që i erdhi nga nëna e tij, Merita Muçiqi . Gëzuar ditëlindjen nëna ime e dashur. “Ëngjëlli im mbushi 3 vjeç sot. E shtrenjeta ime! Sot eshte ditelindja jote Festo e shtrenjeta ime Vetem sot harroj hallet Vetem sot,mos mendo te tjeret Nene e dashur,e shtrenjeta ime Te lutem nje here mendo per veten E di se zemra jote kurr nuk u qetesua Gjithenje loti te shoqeroj. Përveç . Përmes një fotografie me nënën e tij të hedhur në këtë rrjeti, ai ka zgjedhur fjalët më të mira për t’i uruar asaj një jetë të gjatë dhe shumë të lumtur. 16:10 07/06/2021. Urime Ditelindja Nene (Dashuria Ime) Nene emri me i bukur qe me rriti me plot sakrifica. Të gjitha urimet që i dëshiron ti për mua, unë lutem edhe ti t’i kesh 100 herë më shumë”, ka shkruar Blero, teksa ka publikuar një fotografi me nënën e tij në Instagram. Shpërndaje. Urime per ditelindje per baba Sot është një ditë speciale për Kidën dhe familjen e saj. Me një fotografi të publikuar në Instagram, këngëtari shkroi fjalët më të bukura për nënën e tij, shkruan portali GazetaBlic. 5 днів тому . Meda është shumë i përfolur edhe për jetën private të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale. Nuk dua të jem klishe në urimin tim për ty e të them je fëmija më i mirë në botë. de Komenti: sot behen disa Vjet nga lindja jote i dashur kusho. “Urime ditëlindjen mbretëresha ime, nëna ime”, ka shkruar Mozzik pranë fotos. Personi me i bukur ti o NENA IME. “Urime ditëlindjen vjehrra ime e mrekullueshme. Te dergoj urime te ngroheta per ditelindjen tende, te uroj shendet dhe lumturi ne jete. Ajo është mikja ime më e mirë dhe inspirimi im më i madh në jetë. AlmusTallava 3 .

4466 7506 4238 3408 1639 2360 9020 1772 1667 4049